Březinská50 Břepa se letos nepoběží

Napsal Naděžda Luňáčková.

TAK JE ODPÍSKÁNO

Je mi líto,ale musím vám napsat, že se BŘEZINSKÁ PADESÁTKA - BŘEPA letos nepoběží. Asi si to zaslouží i malé vysvětlení, který je asi všem jasný. Jako všem pořadatelům sportovních a kulturních akcí i nám do plánů skočil Koronavir…Do poslední chvíle jsme doufali, že to nějak půjde, ale teď už víme, že času na přípravu je málo, aby mohla být padesátka takovou, jak si představujeme a aby byla a netratila na kvalitě. Nikdo ani netuší jak to bude 4. července vypadat a proto bychom nechtěli improvizovat a dělat něco co by bylo tak nějak na půl a kdo ví jestli dovolené…
Letošní start tedy bude 4. července prázdný. Poslední dva roky už si říkám, že bych byl radši, kdyby měl někdo zájem pořádat padesátku místo mě. Kdyby nastoupila nová krev a vnesla do závodu zase nějaký inovativní nápady. Každej rok se se Soňou (mojí milovanou ředitelkou úplně všeho:-) ) alespoň dvakrát lehce poškádlíme kvůli organizaci, zařizování a času stráveným kolem blížícího se termínu.. Vždycky si říkám, zda to stojí za to.. A letos vím že jo! Že i když to je krapet stresu, trochu obětovanýho času kterej by se dal využít s rodinou, tak už teď mi je jasný, že mi letos bude chybět to natěšený probuzení do soboty 4. července,kdy se člověk těší jak malej kluk až vás potká všecky na startu, budu mít husí kůži až na zádech a než zazní startovní znělka pro tu krásnou atmosféru než se zakřičí slovo START. Letos mi to bude chybět. A tak trochu doufám, že na to „chybění“ nebudu sám. Že vy všichni co jste se k nám chystali a teď čtete, že se setkáme až o rok déle budete na to chybění se mnou.
Já nevím jak vy, ale já to půjdu čtvrtýho asi určitě na pár kilometrů rozběhat, abych tej sváteční atmosféry, kterou mi vždycky první víkend v červenci je, užil co nejvíc. I když letos trochu jinak.
Budu se na vás o to víc těšit v roce 2021! Ať vám to všem parádně běhá.
Michal